<< Usluge Ginekologija << Porodilište << Zašto odabrati Plavu polikliniku << Jedini u BiH: Najsavremeni ultrazvuk za trudnice << Ispitivanje bračne neplodnosti << 4D ekspertni ultrazvučni pregled << Kompletna briga trudnoće << Savjeti Ginekologija i Akušerstvo << Naši manekeni << Cjenovnik Ginekologija i Akušerstvo

Stručnjaci ističu da bi svaka žena najmanje jednom godišnje trebala otići na ginekološki pregled,ginekološki ultrazvuk i PA PA test ukoliko nema zdravstvenih problema. Redovni pregledi su važni jer se tako na vrijeme mogu otkriti i najmanje promjene koje ukazuju na bolest reproduktivnog sistema, a samim tim se mogu brzo i uspješno liječiti i izliječiti.

Žene do 40-te godine života obavezno bi trebale, uz godišnji PA-PA test, uraditi i ultrazvučni pregled dojke. One koje su prešle 40-tu trebale bi uraditi i mamografiju, dok se starijim od 50 godina života na mamografski pregled preporučuje da odu svake godine.