Brza i precizna dijagnostika

Da li lutate od ljekara do ljekara a nemate pravu dijagnozu?  U Plavoj Poliklinici moguća je brza i precizna dijagnostika, zahvaljujući holističkom i cjelovitom pristupu zdravlju.

VIP Gold premium je individualizirani paket usluga, koji pored širokog  spektra zdravstvenih usluga  podrazumijeva  i prilagođavanje potrebama pacijenata tako da uključuje sve pretrage koje su neophodne za adekvatnu dijagnostiku. Na taj način pacijenti sa specifičnim zdravstvenim problemima dobivaju poseban tretman te im se posvećuje multidiciplinarni tim ljekara (neurolog,internista, gastroenterolog, itd.) kako bi u najkraćem roku i na jednom mjestu dobili preciznu dijagnostiku, bez potrebe za lutanjem od ljekara do ljekara.

Dakle, ukoliko odaberete VIP Gold Premium paket dobit ćete detaljnu dijagnostiku stanja Vašeg tijela i daljnje smjernice kako podići kvalitetu vlastitog zdravlja.

VIP Gold Premium obuhvata:

2 dana, 1-no noćenje u Plavoj Poliklinici (poseban tretman, masaža)
- kliničku obradu (TA, ECG, BMI)
- kompletna lab. obradu (kks, se, crp, urin, šuk, HbA1C itd.)
- RF, Ac. Uricum, ASTO test
markeri hepatitisa (HBV, HCV), HIV
- Ca markeri (CA 19-9, CEA, fPSA / PSA, CA 125)
- inhalatorni i nutritivni alergeni
- CT glave, CDU vrata
- UZ srca (2D, 3D, 4D), Tropon., D dim.
-Ergometrija
-24h Holter monitoring
- UZ štitnjače, hormoni, antitijela
- UZ abdomena sa CDU